wyposazenie domu kolorowanki chomikuj

wyposazenie domu kolorowanki chomikuj

Co to jest za dużo tłuszczu żołądka

To może być dość trudne wiedzieć na pewno, jeśli nie masz zbyt dużo brzuch tłuszczu. Nie chcesz iść pośpiechu off coraz planów diety lub na czczo, jeśli nie trzeba. Więc kiedy jest za dużo? Jak można wiedzieć na pewno, i czy istnieje jakiś rodzaj pomiaru standardowego?

Jednym z podejść mniej naukowych jest, aby zauważyć, czy nadal można dopasować ubrania w szafie, a jeśli masz uznał za konieczne, aby kupić większe rozmiary w ciągu ostatnich kilku lat.zabiegi pielęgnacyjne warszawa bielany Trzeba odpowiedzieć na oba te pytania razem, aby uzyskać odpowiednie informacje na temat swojej wagi. Być może wszystkie swoje ubrania w szafie są większe rozmiary kupił jakiś czas temu, że nadal je zmieścić. Ale jeśli trzeba było uzyskać większe rozmiary wcześniej to nie jest odpowiedź.

Im więcej odpowiedzi naukowej na to pytanie jest w użyciu, co jest znane jako BMI, który jest skrótem od swojej Body Mass Index. Specjalista osób odżywcze wykorzystać to jako dobry przewodnik, co oferta zdrowej wagi będzie dla Ciebie. To jest coś, co można łatwo obliczyć dla siebie. Po pierwsze trzeba wiedzieć, co aktualna waga w kilogramach (około 2,2 funta / Kilo) i jaki jest twój wysokość w metrach (około 36,9 cali / m).

wyposazenie domu kolorowanki chomikuj

Co zrobić, to pomnożyć swój wzrost przez wzrost, a następnie podzielić ten wynik do swojej wagi. Na przykład, jeśli wysokość wynosi 1,6 m, a waga to 70 kg to znaczy, 1,6 x 1,6 = 2,56, a następnie podzielić to na swojej wadze 70kg daje 70 / 2,56 = BMI 27.34.

Więc co to BMI nam powiedzieć? Jeśli BMI wynosi od najlepszych nastolatków do połowy lat dwudziestych, że to średni wynik, a raczej nie wskazują na bezpośrednie kwestie masy, ale trzeba jeszcze mieć świadomość zdrowych porad, aby utrzymać ten wskaźnik masy ciała. kosiarka bijakowa Jednak jeśli BMI wynosi powyżej 30, to może to oznaczać, otyłości. BMI powinien wynosić powyżej 40 lat, które mogą wskazywać na chorobliwą otyłość i wymaga natychmiastowej uwagi. Musisz porozmawiać z lekarzem najwcześniej.

Zastosowanie Dietetyk to osoba Body Mass Index przy analizie pytania dotyczące wagi i jest wygodnym sposobem, aby ustalić, czy istnieją jakieś problemy z wagą. Więc za pomocą obu tych metod wraz z pewnością powiedzieć, czy noszą zbyt dużo tłuszczu w żołądku.

Artykuł dzięki: